Instrukcja użycia Alfazone

samiec bierze Alfazone

Kapsułki na męską potencję Alfazone pomogły już wielu europejskim mężczyznom podnieść poziom życia intymnego na niespotykaną dotąd wysokość. w Polsce, podobnie jak w innych krajach, mężczyźni podlegają licznym negatywnym wpływom, które mają negatywny wpływ na ich potencjał.

Przyczyny problemów z potencją

Przyczyna Wyjaśnienie
Nadmierna praca fizyczna lub niski standard życia Całe ciało jest wyczerpane, brakuje składników odżywczych do normalnego życia.
Nadmierna pasja do innych dziedzin życia, „syndrom ludzi biznesu", przesadnie rozpieszczony tryb życia. Psychologiczny składnik problemu, spadek produkcji testosteronu.
Brak wzajemności z partnerem lub warunki intymności, presja psychologiczna. Psychologiczny składnik problemu.
choroby przewlekłe Gruźlica, rzęsistkowica, cukrzyca, ureaplazmoza, choroby układu nerwowego i sercowo-naczyniowego organizmu itp. W tych ostatnich przypadkach kapsułki Alfazone mogą być odpowiednie jako środek pomocniczy i korygujący.
Zastosowanie szeregu chemikaliów Leki, anaboliki, alkohol, tytoń, narkotyki itp. Alfazone promuje odrzucenie alkoholu jako środka pobudzającego w związkach intymnych.

Wskazania dla kapsułek Alfazone

Lek Alfazone pozwala stosunkowo szybko, bez skutków ubocznych, rozszerzyć możliwości seksualne mężczyzny w niemal każdym wieku. Może być zalecany po długotrwałej abstynencji z tego czy innego powodu, jako środek regenerujący po wielu chorobach. Kompleks naturalnych substancji zawartych w leku umożliwia przyspieszenie pojawienia się erekcji, zwiększenie męskiej siły poprzez usprawnienie procesów ukrwienia, przedłużenie stosunku płciowego bez przedwczesnego wytrysku, poprawę doznań dzięki leczniczym wpływom na układ nerwowy mężczyzny . Stosowanie kapsułek Alfazone umożliwia odmowę stymulacji alkoholem i lekami chemicznymi, które mogą negatywnie wpłynąć na organizm, dając jedynie krótkotrwały efekt.

Przeciwwskazania do Alfazone

Lek nie może być stosowany przez osoby, które mają reakcje alergiczne na cały skład lub poszczególne składniki kapsułek. W przypadku mężczyzn z wieloma ciężkimi chorobami lub określonym zestawem leków, stosowanie przeprowadza się po konsultacji z lekarzami prowadzącymi. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci.

Instrukcja użytkowania

Kapsułki Alfazone są przyjmowane w kursie zgodnie z załączoną instrukcją nie częściej niż dwa razy dziennie. Popularny lek ma działanie kumulacyjne: po kilku tygodniach przyjmowania codziennie poprawia się stan naczyń i układu nerwowego, wzmacnia się siła działania, pojawiają się nowe doznania dzięki wzmożonemu przekazywaniu sygnałów podniecenia seksualnego, zaczyna się wytwarzać endogenny testosteron. Kapsułki poprawiają krążenie krwi w narządach płciowych, zwiększają rozmiar penisa o jedną trzecią, niwelują zmęczenie i stres, zwiększają atrakcyjność partnerki, co pozwala zrobić na niej ogromne wrażenie.